Etkinlikler


Perakende Günleri

Türkiye’den ve dünyadan lider konuşmacıların, yeni uygulamaların, çözüm odaklı tartışmaların, sınırsız network ve işbirliği olanaklarının bir araya geldiği en büyük platform. 

 

Perakende Günleri 2001 yılından bu yana Türkiye perakendesi ve ona hizmet verenleri dünyadaki gelişmelerden haberdar etme, yüksek standardlara ulaşmalarını sağlama ve tüketicileri için fark yaratmalarına katkıda bulunma amacıyla organize ediliyor. 

 

19 yıldır perakende sektörünün öncü etkinliği olan Perakende Günleri her yıl 6000’in üzerinde katılımcısıyla perakendecilerden, AVM’lere, iş geliştiricilerden, teknoloji firmalarına ve tedarikçilere kadar sektörün tüm kesimlerini bir araya getiriyor. 

Perakende Liderler Konferansı (LİDKO)

Perakende sektörünün 110 lider ismi, CEO’lar, yönetim kurulu başkanları ve şirket sahipleri, sınırlı sayıda tedarikçi kuruluş, her yıl başka bir şehirde düzenlenen LİDKO’da bir araya geliyor.   

 

Bu yıl 14. yılını kutlayan LİDKO, birinci sınıf bir organizasyon olarak üst düzeye yönelik vizyon geliştirici içeriği, sınırsız network ve iletişim olanaklarıyla katılımcıları kaynaştıracak sıcak bir ortam sağlıyor, sektöre önemli katkılarda bulunuyor.

 

Diğer Etkinlikler

Soysal, sektördeki uzmanlığı ve etkinlik deneyimi ile sektör dernekleriyle iş birliği içinde önemli organizasyonlara imza atıyor. 

 

Bazı Etkinlikler: 

AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi

BMD İnsan Kaynakları Buluşması

BMD Yurtdışı Açılım Toplantıları

BMD Yurtdışı Ticaret Turları

 


SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr  

Bizi Takip Edin
Soysal Meçhul Müşteri